Ukrył marihuanę w jajku niespodziance

Kilkadziesiąt gramów metamfetaminy oraz marihuanę miał przy sobie 21-latek, którego zatrzymali policjanci z posterunku w Łącku. Mieszkaniec powiatu gostynińskiego ukrywał susz w plastikowym pudełku po jajku niespodziance. Wczoraj podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara do 3 lat więzienia.

W niedzielny wieczór policjanci z posterunku w Łącku podczas patrolowania gminnych dróg zatrzymali do kontroli bmw. Za kierownicą pojazdu siedział młody mężczyzna, który na widok funkcjonariuszy  zaczął nerwowo się zachowywać. Podczas kontroli, w jego podręcznych przedmiotach, policjanci znaleźli kilka woreczków z zawartością białego proszku, a w plastikowym pudełku po jajku  niespodziance, susz roślinny.

21-latek był zaskoczony tym, że policjanci odkryli jego skrytkę na marihuanę. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że zabezpieczone kilkadziesiąt gramów białego proszku to metamfetamina, a susz to marihuana.

Wczoraj podejrzany o posiadanie narkotyków mieszkaniec powiatu gostynińskiego usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.