Wykładowczyni Mazowieckiej Uczelni Publicznej osobowością roku

Mgr Renata Godlewska z Wydziału Nauk o Zdrowiu zwyciężyła w prestiżowym konkursie kosmetyki profesjonalnej – Beauty Forum Award POLAND 2021. Wykładowczyni zwyciężyła w kategorii osobowość roku make-up.

Mgr Renata Godlewska została nagrodzona podwójnie – jako Laureat Beauty Forum Award 2021 (decyzja kapituły) oraz Beauty Forum Award Reader’s Choice 2021 (wybór internautów oraz czytelników), zyskując tym samym prawo do posługiwania się tytułem Make-up Expert.

Jest to pierwszy i jedyny oficjalnie nadany tytuł Make-up Expert w Polsce. Został on przyznany Renacie Godlewskiej jako podsumowanie dotychczasowych osiągnięć, zarówno własnych i jak jej studentek, oraz w uznaniu zasług w krzewieniu wiedzy na temat makijażu medycznego w Polsce.

Beauty Forum Award jest konkursem mającym min. na celu nagrodzenie osób i firm działających w branży kosmetyki profesjonalnej oraz specjalistów branży kosmetyki profesjonalnej.

Profesjonalne Jury złożone z najwyższej klasy ekspertów (oraz przedstawiciela magazynu Beauty Forum) wybiera spośród zgłoszonych kandydatur, kandydata wyróżniającego się pod względem założonych kryteriów w danej kategorii.

Wyborowi laureatów, dokonywanych przez jury powoływane przez organizatora, towarzyszy plebiscyt internautów i czytelników Beauty Forum Award Reader’s Choice, który jest integralną częścią konkursu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *