60-letni płocczanin zatrzymany za handel narkotykami

60-letni płocczanin usłyszał zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Podejrzany został namierzony przez operacyjnych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli amfetaminę oraz znaczną ilość torebek foliowych z zapięciem strunowym, które najprawdopodobniej posłużyć miały do porcjowania zabronionych środków. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

W czwartkowy wieczór policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu w wyniku operacyjnych ustaleń, zatrzymali płocczanina podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. 60-latek został namierzony przez operacyjnych na jednej z płockich ulic. Mężczyzna próbował wprowadzić w błąd policjantów co do swojego aktualnego miejsca zamieszkania, ale dobre rozpracowanie policjantów, szybko doprowadziło do mieszkania podejrzanego. Jak się okazało, 60-latek ukrywał w mieszkaniu amfetaminę a w wyniku przeszukania policjanci ujawnili znaczną ilość torebek foliowych z zapięciem strunowym, które najprawdopodobniej posłużyć miały do porcjowania zabronionych środków.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Zebrany przez policjantów materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie 60-latkowi zarzutów zarówno posiadania oraz handlu narkotykami. Płocczaninowi grozi do 10 lat więzienia.

One thought on “60-letni płocczanin zatrzymany za handel narkotykami

  • czwartek, 30 września 2021 o 10:45
    Permalink

    I Lipton,nie będzie prętów w weekend

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *