27-latek za kierownicą mazdy bez uprawnień, a pasażer z narkotykami

Policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego płockiej komendy zatrzymali do kontroli mazdę, którą podróżowało troje młodych ludzi. Dwoje z nich trafiło do policyjnego aresztu, po tym jak w samochodzie policjanci znaleźli narkotyki. Na domiar złego w trakcie kontroli okazało się, że 27-latek kierujący mazdą nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami.

Dzisiaj w nocy policjanci służby patrolowo-interwencyjnej na jednej z płockich ulic zatrzymali do kontroli mazdę. Za kierownicą siedział mężczyzna a wraz z nim pojazdem podróżowało dwoje pasażerów. W trakcie policyjnej kontroli wyszło na jaw, że 27-letni kierowca mazdy nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Nerwowo zachowujący się pasażerowie wzbudzili zainteresowanie mundurowych. Szybko okazało się jaki był powód ich niepokojącego zachowania.  

Policjanci znaleźli w pojeździe torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego. Tą samą substancję 28-letni pasażer ukrywał w kieszeni swoich spodni. Zabezpieczony susz okazał się być marihuaną. Kierowca mazdy z powiatu sierpeckiego ukarany został mandatem karnym a jego pasażerowie trafili do policyjnego aresztu. 21-latka po przesłuchaniu została zwolniona, a mężczyzna podejrzewany o posiadanie marihuany wkrótce usłyszy zarzuty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *