Kierowca BMW i VW bez prawa jazdy

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy zatrzymali prawo jazdy kolejnym kierowcom. Powodem takiej decyzji było ponad dwukrotnie przekroczenie dozwolonej prędkości na obszarze zabudowanym. Kierowca bmw i volkswagena przez najbliższe miesiące odpoczną od kierownicy.

Nadal na drogach regionu płockiego nie brakuje amatorów szybkiej jazdy, którzy lekceważąc obowiązujące ograniczenia prędkości stwarzają zagrożenie na drodze. Zapędy kierowców do zbyt szybkiej jazdy systematycznie studzą policjanci z płockiej drogówki.

Wczoraj mundurowi zatrzymali prawo jazdy kolejnym kierowcom, którzy na obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość. Pierwszy z kierowców wpadł podczas wieczornej  kontroli prędkości pojazdów na ul. Otolińskiej w Płocku. 38-latek siedzący za kierownicą volkswagena, za zlekceważenie obowiązującej „50” na  kolejne trzy miesiące stracił swoje prawo jazdy. Dołączył do niego 25-latek, który w Drobinie na ul. Płońskiej jechał swoim bmw z prędkością 102 km/h.

Mundurowi nałożyli na kierowców wysokie mandaty  i wpisali na ich konta po 10 pkt. karnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *