Proponują mieszkanie i 200 zł/h – szpital na Winiarach szuka lekarzy

Lekarz – to w tej chwili najbardziej poszukiwany pracownik w Płocku. Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku od dawna poszukuje medyków chętnych do pracy. Oferta z miesiąca na miesiąc jest coraz bardziej kusząca.

Na stronie internetowej szpitala od kilku dni jest kolejna oferta pracy. Szpital proponuje bardzo korzystne warunki.

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku, ul. Medyczna 19,  zatrudni  lekarzy bez specjalizacji, w trakcie specjalizacji oraz lekarzy specjalistów, chętnych do pracy w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Forma zatrudnienia do ustalenia (umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna na dyżury). Oferujemy stawkę 200,00 zł. za godzinę udzielania świadczeń oraz mieszkanie. Kontakt: tel. 24 36 46 106 , e mail: sekretariat@wszplock.pl

czytamy na stronie internetowej szpitala

Problem z brakiem lekarzy jest coraz bardziej palący. Od kilkunastu tygodni nie ma porozumienia z medykami, którzy w wakacje złożyli wypowiedzenia z pracy. Nadal nie ma porozumienia mimo wielu rozmów. Lekarze domagają się zmiany warunków pracy oraz wzrostu wynagrodzenia do wysokości trzech średnich pensji krajowych.

Kolejne spotkanie zaplanowano na najbliższy poniedziałek. Za dwa tygodnie części lekarzy kończy się wypowiedzenie. W najgorszym wypadku oznacza to, że dwa oddziały – Chorób Płuc i Nefrologii mogą zostać zamknięte.

Kolejne rozmowy zaplanowano na najbliższy poniedziałek.

One thought on “Proponują mieszkanie i 200 zł/h – szpital na Winiarach szuka lekarzy

  • środa, 20 października 2021 o 09:54
    Permalink

    Problemy WSZ w Płocku zawsze były, od czasu gdy zarządza nim dyrektor Kwiatkowski 🙁 Posada się go trzyma jak rzep psiego ogona a szkoda bo to jedyny szpital w Płocku. No ale to nie dziwne, skoro szpital jest akurat we władaniu PSL.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *