Wielbicielom drogich alkoholi grozi do 5 lat więzienia

Sklepowi złodzieje usłyszą zarzuty, za które grozi im do 5 lat więzienia. Jeden z nich, 24-letni płocczanin to wielbiciel drogich alkoholi. Podejrzani wpadli podczas wczorajszych „łowów” w miejscowych sklepach.

Dzisiejszą noc w policyjnym areszcie spędziło dwóch złodziei. Pierwszy z nich 28-latek myśląc, że kradzież ujdzie mu płazem kradł w jednym ze sklepów na terenie gminy Wyszogród. Jego łupem padły artykuły spożywcze. Nie zdołał ich spożytkować, bo ujęty został przez pracownika sklepu. W jego przenośnym bagażu policjanci ujawnili skradziony towar na kwotę kilkuset  złotych. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z posterunku w Wyszogrodzie i trafił do policyjnego aresztu.

Szybko dołączył do niego kolejny podejrzany o kradzieże. A był nim 24-latek, który wpadł podczas kradzieży w jednym z płockich sklepów. Mężczyzna wszedł do supermarketu i jak gdyby nigdy nic wziął z półki kilka butelek drogiego alkoholu i schował do plecaka. Radość ze skradzionego towaru nie trwała długo, bo złodzieja namierzył pracownik sklepu. Policjanci zatrzymali podejrzanego płocczanina. Jak się okazało, nie była to pierwsza kradzież w jego wykonaniu.

Podejrzani wkrótce usłyszą zarzuty, za które grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *