Black Friday – bezpłatnie autobusem KM

„Black Friday” to najprawdopodobniej  najlepszy dzień na zakupy. Właśnie wtedy małe i duże sklepy organizują najciekawsze promocje i największe wyprzedaże. I to tego dnia płocczanie chętnie odwiedzają sklepy, szczególnie te wielkopowierzchniowe usytuowane na osiedlach: Podolszyce Północ, Podolszyce Południe i Zielony Jar.

Dlatego Komunikacja Miejska – Płock wspólnie z organizatorem transportu zbiorowego – Urzędem Miasta Płocka i Galerią Mazovia z okazji „Black Friday” przygotowała niepowtarzalną promocję: w piątek 26.11.2021 w godz. 9.00 – 21.00 przejazd linią nr 19 będzie bezpłatny. To doskonała okazja aby zostawić samochód w garażu i na zakupy wybrać się autobusem. W piątek każdy za darmo będzie mógł się przekonać, że transport publiczny to wygodna, bezpieczna i ekologiczna alternatywa dla auta.

zachęca Kinga Wochowska z KM Płock

W autobusach na wybranych przystankach pasażerowie już dziś mogą usłyszeć specjalną zapowiedź informującą o promocji. Jutro dodatkowo każdy biletomat na linii nr 19 w godz. 9.00 – 21.00 będzie wyłączony i oznaczony żółto-czarną naklejką z informacją o bezpłatnym przejeździe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *