Ruszyła przedsprzedaż biletów na mecz z Cracovią

Członkowie Nafciarze Members Club już mogą kupić bilety na mecz Wisła Płock – Cracovia. Otwarta sprzedaż rozpocznie się za trzy dni. Mecz w niedzielę 28 listopada godz. 12:30.

W pierwszym etapie skierowanym do osób, które zapisały się już do programu lojalnościowego Nafciarze Members Club, dystrybucja będzie prowadzona jedynie stacjonarnie w Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie i Galerii MAZOVIA w godzinach ich funkcjonowania. Osobista możliwość rezerwacji miejsc dla członków NMC możliwa będzie w terminie do 17 listopada do godziny 11:59.

17 listopada o godzinie 12:00 uruchomiona zostanie natomiast otwarta sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych, nie tylko stacjonarnie w Wisła Płock FanShop, ale również on-line na wislaplock.kupbilety.pl. Do zakupu przez Internet niezbędne jest posiadanie konta w systemie sprzedaży. Podpowiadamy jak je założyć TUTAJ. W tym etapie do dyspozycji kibiców będą 1 552 miejsca w sektorach C1-C6, z czego połowa sektora C5 oraz cały sektor C6 przewidziane są dla kibiców aktywnie dopingujących.

Druga połowa wszystkich miejsc na trybunie “C” dostępna będzie wraz z ostatnim, trzecim etapem sprzedaży, skierowanym wyłącznie dla osób zaszczepionych, posiadających “Unijny certyfikat COVID”. Jest to zgodne z treścią rozporządzenia Rady Ministrów, wedle którego osoby zaszczepione nie wliczają się do obowiązującego limitu frekwencji (50% pojemności obiektu).​​

HARMONOGRAM SPRZEDAŻY BILETÓW NA #WPŁCRA (28.11. GODZ. 12:30):

I ETAP – 15 listopada godz. 12:00 – 17 listopada godz. 11:59

Członkowie Nafciarze Members Club (miejsca w sektorach C1, C2, C3, C4, C5, C6) są uprzywilejowani. Pierwszy etap sprzedaży skierowany jest wyłącznie do nich, choć cały czas możecie zapisać się do naszego programu lojalnościowego i mieć pierwszeństwo przy zakupie wejściówek na otwarcie nowej trybuny wschodniej. Warto jednak pamiętać, że nabyć bilet będziecie mogli tylko i wyłącznie stacjonarnie w punktach Wisła Płock FanShop w ORLEN Arenie oraz Galerii MAZOVIA.

II ETAP – 17 listopada godz. 12:00

Otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców (zaszczepionych i niezaszczepionych), w której do nabycia będą bilety w sektorach C1-C6 w liczbie nieprzekraczającej 1 552 sztuk. Ewentualne niewykorzystane bilety z puli dla członków Nafciarze Members Club również trafią do puli w drugim etapie.

III ETAP – po wyprzedaniu 1 552 biletów, do wyczerpania zapasów

Ostatni etap będzie skierowany wyłącznie do osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, posiadających “Unijny certyfikat COVID”, do których dyspozycji będą pozostałe 1 553 wejściówki z puli 3 105 biletów. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Rady Ministrów osoby zaszczepione nie wliczają się do obowiązującego limitu frekwencji (50% pojemności obiektu), dlatego też na meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy Wisła Płock – Cracovia spodziewamy sie kompletu widzów. 

W związku z powyższym kibic kupujący bilet w Wisła Płock FanShop zobowiązany będzie potwierdzić, że jest zaszczepiony. Przy zakupie wejściówek w Internecie należy natomiast zaakceptować treść oświadczenia:

“Oświadczam, że jestem zaszczepiony przeciwko COVID-19 szczepionką ochronną, dopuszczoną do stosowania na terenie Unii Europejskiej i upłynęło co najmniej 14 dni od dnia dokonania tego szczepienia. Wyrażam zgodę na potwierdzenie zaszczepienia w chwili nabycia biletu i/lub przy wejściu na imprezę masową, poprzez okazanie unijnego certyfikatu COVID w wersji papierowej lub elektronicznej w aplikacji e-obywatel.

Przyjmuję do wiadomości, że okazanie potwierdzenia zaszczepienia jest dobrowolne, a brak potwierdzenia będzie skutkować odmową wpuszczenia mnie na teren imprezy masowej. Oświadczam również, że jestem świadomy ewentualnej odpowiedzialności karnej i/lub administracyjnej w przypadku złożenia nieprawdziwego oświadczenia. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wisła Płock S.A. w celu ustalenia liczby osób uprawnionych do wzięcia udziału w imprezie masowej organizowanej przez klub tj. meczu piłki nożnej”.

CENNIK BILETÓW JEDNORAZOWYCH NA SEZON 2021/2022

TRYBUNA WSCHODNIA:

– bilet normalny (sektor C1, C2, C4, C5, C6): 25,00 zł;

– bilet ulgowy (sektor C1, C2, C4, C5, C6): 20,00 zł; (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej / studenckiej);

– bilet dziecięcy (sektor C1, C2, C4, C5, C6): 1,00 zł (dzieci do lat trzynastu);

– bilet specjalny (sektor C1, C2, C4, C5, C6): 5,00 zł (kobiety, emeryci, renciści I, II i III grupy, weterani wojenni, osoby niepełnosprawne i poruszające się na wózkach inwalidzkich oraz ich opiekunowie);

– sektor VIP (sektor C3): 100,00 zł (nie obowiązują żadne zniżki, bilet na stałą cenę dla wszystkich zainteresowanych).
OBJAŚNIENIA:

– bilet normalny przysługuje wszystkim osobom dorosłym powyżej 18 roku życia. Powyżej 18 roku życia oznacza od dnia 18 urodzin;

– bilet ulgowy przysługuje wszystkim uczniom i studentom do 26 roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej. Do 26 roku życia oznacza do ostatniego dnia przed dniem 26 urodzin;

– bilet dziecięcy przysługuje wszystkim dzieciom do lat 13.

– bilet specjalny przysługuje emerytom, rencistom, I, II i III grupie niepełnosprawności, weteranom wojennym, osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich i ich opiekunom oraz wszystkim kobietom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *