Ukrywał „prochy” w drukarce

Kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu płockiej komendy zatrzymali kolejną osobę związaną z przestępczością narkotykową. Tym razem był nim 33-letni płocczanin. Policjanci w jego mieszkaniu zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów amfetaminy. Zabronione środki płocczanin ukrywał w foliowej torebce w drukarce. Podejrzany o posiadanie nielegalnych środków już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

foto KMP w Płocku

W piątkowy poranek policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 33-latka. Od pewnego czasu był on w zainteresowaniu płockich kryminalnych. Policjanci złożyli mu domową wizytę, która zakończyła się dla płocczanina poważnymi zarzutami.

Podczas przeszukania w jego mieszkaniu policjanci ujawnili  ukrytą w drukarce, foliową torebkę z zawartością białego proszku. Jak się okazało, było to blisko 50 gramów amfetaminy. 33-latek został przesłuchany w płockiej komendzie policji i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za czyn ten grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *