Nowe radiowozy dla płockiej policji

Flota policyjnych radiowozów wzbogaciła się o nowe pojazdy. Tym razem do dyspozycji płockich policjantów przekazane zostały trzy nieoznakowane radiowozy.

Dzisiaj rano przed budynkiem KMP w Płocku odbyło się uroczyste przekazanie nowych radiowozów. Spotkanie rozpoczął Komendant Miejski Policji w Płocku, insp. Mariusz Kryszkowski. Witając zebranych zaznaczył dużą rolę samorządów w zakupie nowych pojazdów, podziękował za wieloletnie, finansowe wsparcie dla płockiej komendy. Słowa podziękowania skierował również do radnych miasta oraz powiatu płockiego za przychylność w realizacji zgłaszanych przez komendę wniosków oraz współpracę w realizacji działań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców regionu płockiego. Komendant podkreślił, że nowe radiowozy z pewnością poprawią warunki służby funkcjonariuszy, co przełoży się także na zwiększenie skuteczności ich działań.

Nieoznakowane radiowozy przekazane zostały do dyspozycji policjantów z płockiej komendy, komisariatu w Płocku oraz funkcjonariuszy z posterunku w Wyszogrodzie. Kluczyki do dwóch radiowozów zakupionych dzięki wsparciu samorządu miasta, policjantom wręczył Wiceprezydent Płocka Roman Siemiątkowski. Natomiast kluczyki do pojazdu marki Kia, który trafił do posterunku w Wyszogrodzie, wręczyła Wicestarosta Płocki Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu Lech Dąbrowski.

Wkrótce radiowozy wyjadą na swoją pierwszą służbę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *