W samochodzie i mieszkaniu 38-latek ukrywał amfetaminę

Kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali 38-latka, który zarówno w swoim samochodzie jak i mieszkaniu ukrywał amfetaminę. Płocczanin już usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu do 3 lat więzienia.

Wczoraj przed południem na jednej z ulic miasta kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali do kontroli bmw. Policjanci mieli wiedzę, że mężczyzna podróżujący tym pojazdem może  posiadać zabronione substancje. Te podejrzenia bardzo szybko potwierdziły się. Nerwowo zachowujący się 38-latek ukrywał w swoim aucie foliowy woreczek z zawartością amfetaminy. W wyniku przeszukania jego mieszkania, kryminalni zabezpieczyli kolejne substancje odurzające, które po badaniach również okazały się być amfetaminą.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

38-latek został zatrzymany i już wczoraj po wykonanych czynnościach usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które posiadają zabronione prawem substancje muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami prawnymi. Nie unikną odpowiedzialności również osoby, które udzielają lub handlują środkami zabronionymi. Płoccy policjanci stawiać będą czoło tym procederom przestępczym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *