2000 zł mandatu dla kierowcy seata. Pędził ponad 120 km/h ulicami miasta

Mandat w wysokości 2 000 złotych, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy. To konsekwencje jazdy z prędkością ponad 120 km/h ulicami miasta, które spotkały 23-latka. Kierowca seata wpadł podczas kontroli prowadzonej przez mundurowych z Wydziału Ruchu Drogowego płockiej komendy. Policjanci ponownie apelują o zdjęcie nogi z gazu i odpowiedzialność na drodze.

Wczoraj wieczorem, podczas kontroli prędkości pojazdów poruszających się ulicą Wyszogrodzką w Płocku, policjanci przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy seata. 23-latek nie zważając na obowiązujące ograniczenie prędkości (60 km/h), pędził swoim seatem z prędkością ponad 120 km/h.

Mundurowi z wydziału ruchu drogowego za tak lekceważące podejście do obowiązujących przepisów, nie stosując żadnej taryfy ulgowej nałożyli na 23-letniego kierowcę mandat w wysokości 2 tysięcy złotych i 10 pkt. karnych. Oczywiście kontrola zakończyła się również zatrzymaniem młodemu kierowcy uprawnień do kierowania pojazdami.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Mieszkaniec powiatu płockiego najbliższe miesiące będzie musiał odpocząć od kierowania pojazdami. Taki stan rzeczy zawdzięcza wyłącznie sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *