Człowiek – Orkiestra, czyli Artur Andrus i Płocka Orkiestra Symfoniczna

Koncert Artura Andrusa z towarzyszeniem Płockiej Orkiestry Symfonicznej to recital kabaretowy, w którym usłyszymy piosenki z płyty „Myśliwiecka”, „Cyniczne córy Zurychu” i „Sokratesa 18” w zupełnie nowych aranżacjach. Opracowania łączą brzmienia zespołu Artura Andrusa z brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Wykonawcą utworów i prowadzącym jest oczywiście sam artysta. Piosenki takie jak „Piłem w Spale, spałem w Pile”, „Królowa nadbałtyckich raf”, czy „Cyniczne córy Zurychu” które, można już śmiało powiedzieć, stały się niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba każdego, kto zetknął się z tym artysta nie trzeba przekonywać. Ma to być wieczór pełen lekkiej, ale szlachetnej muzyki, humoru, relaksu i zabawy.

Artur Andrus, polski dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. W latach 1994–2017 dziennikarz Programu Trzeciego Polskiego Radia, od 2018 RMF Classic, a od 2005 komentator Szkła kontaktowego w TVN24.

Podczas wieczoru wystąpią: Artur Andrus Zespół Artura Andrusa w składzie:

  • Wojciech Stec – fortepian, gitara
  • Łukasz Poprawski – saksofon, klarnet
  • Łukasz Borowiecki – kontrabas, akordeon
  • Paweł Żejmo – perkusja Płocka Orkiestra Symfoniczna im Witolda Lutosławskiego
  • Andrzej Borzym jr – dyrygent

Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie biletowej POS oraz na www.orkiestraplock.pl w zakładce „kup bilet”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.