Kolejny włamywacz – recydywista zatrzymany przez kryminalnych

Elektronarzędzia, sprzęt komputerowy, portfele z zawartością kart płatniczych i inne wartościowe przedmioty padały łupem 32–latka z Płocka. Podejrzany został namierzony i zatrzymany przez kryminalnych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Mężczyzna usłyszał aż 35 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem a także przywłaszczenia. 32-letniemu recydywiście grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali kolejnego mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży i kradzieży z włamaniem na terenie miasta. Podejrzany w ciągu ostatnich miesięcy włamywał się do piwnic oraz zaparkowanych pojazdów. Najczęściej jego łupem padały elektronarzędzia, akumulatory a także sprzęt komputerowy. Przywłaszczył sobie również portfele z zawartością kart bankomatowych, którymi płacił za zakupy.

Autorem serii kradzieży z włamaniem okazał się być 32-latek. Płocczanin usłyszał w piątek aż 35 zarzutów. Podejrzany był już wczesnej karany, a kolejnych przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy. Teraz grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.