Tłukli butelki na klatce schodowej, jeden z zatrzymanych miał narkotyki

Do policyjnego aresztu trafiło dwóch mężczyzn, których zatrzymali policjanci ze służby patrolowej. 33-latek i jego kompan zakłócali porządek w jednej z klatek schodowych, krzycząc i tłukąc butelki po alkoholu. Jeden z nich ukrywał w odzieży torebkę z zawartością marihuany.

Wczoraj wieczorem policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z klatek schodowych na terenie miasta. Według zgłoszenia miało tam dochodzić do zakłócenia porządku publicznego, spożywania alkoholu oraz tłuczenia butelek po alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili to zgłoszenie.

tłumaczy Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

Dwóch młodych mężczyzn, zachowujących się nerwowo i agresywnie odmówiło podania funkcjonariuszom swoich danych osobowych. Byli oni pod wyraźnym działaniem alkoholu. Podczas zatrzymania jeden z nich ukrywał w odzieży torebkę z zawartością suszu roślinnego. Jak się okazało, po wykonaniu badania narkotesterem, była to marihuana. 33-latek wraz ze swoim młodszym kolegą, trafił do policyjnego aresztu.

Po wytrzeźwieniu 33-latek usłyszy zarzuty posiadania narkotyków. Towarzyszący mu 29-letni płocczanin również odpowie za swoje zachowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.