W terenie zabudowanym ponad 130 km/h

Pomimo obowiązujących ograniczeń prędkości, nie zdjęli nogi z gazu. Jeden pędził swoim volkswagenem z prędkością 136 km/h, kolejny po ulicach miasta rozwijał prędkość sięgającą blisko 100 km/h. Ich jazdę przerwali mundurowi z grupy Speed, którzy nałożyli na amatorów szybkiej jazdy mandaty w kwocie tysiąca złotych.

Wczoraj wieczorem w Białobrzegach policjanci z grupy Speed zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który pędził z prędkością 136 km/h. Kierowca całkowicie zignorował obowiązujące ograniczenie prędkości, przekraczając dozwoloną prędkość o 46 km/h. W odpowiedzi na popełnione wykroczenie, mundurowi nałożyli na 38-letniego kierowcę mandat karny w wysokości tysiąca złotych oraz wpisali na jego konto 10 pkt. karnych.

Taką samą kwotą grzywny i liczbą pkt. karnych ukarany został kierowca volvo, który ulicami miasta pędził z prędkością blisko 100 km/h. Natychmiast policjanci przerwali tą brawurową jazdę 37-latka. Być może wysoka grzywna i pkt. karne dopisane do „konta” kierowcy ostudzą jego zapędy do zbyt szybkiej jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *