Złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, na domiar złego był pijany

Noc w policyjnym areszcie spędził 42-latek, który wczoraj stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało kierujący renault miał w organizmie 2 promile alkoholu. Na domiar złego posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Po wytrzeźwieniu mieszkaniec powiatu płockiego usłyszy zarzuty, zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jazda pod wpływem alkoholu stanowi ogromne zagrożenie, nie tylko dla samych kierujących, ale również dla innych uczestników ruchu drogowego. Niestety mimo wielu policyjnych apeli o rozwagę i odpowiedzialność są osoby, które ryzykują życie własne i innych. Przykładem jest zachowanie 42-latka, który wczoraj wieczorem w miejscowości Topólno stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu. Jak się okazało kierujący renault miał w organizmie dwa promile alkoholu. I niestety to nie jedyne poważne przewinienie mieszkańca powiatu płockiego. Mężczyzna ma orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

mówi Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku

42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty, zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.