Sprawca włamania do domu zatrzymany przez kryminalnych

Kryminalni z komisariatu w Płocku zatrzymali 35-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do domu jednorodzinnego. Z budynku, który jest w tracie budowy podejrzany ukradł przewody, narzędzia i inne wartościowe przedmioty. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego przyznał się. Za popełnione przestępstwo za grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Na początku lutego do komisariatu w Płocku wpłynęło zawiadomienie o włamaniu do domu jednorodzinnego w gminie Słupno. Sprawca po włamaniu ukradł m.in. przewody elektryczne i narzędzia. Sprawą ustalenia i zatrzymania autora włamania do budynku, który jest w trackie budowy zajęli się kryminalni z komisariatu w Płocku.

Policjanci szybko wpadli na trop sprawcy. Choć podejrzany unikał spotkania z funkcjonariuszami, to i tak jego plan legł w gruzach. Kryminalni namierzyli 35-latka i zatrzymali go w miejscu  pracy. Kompletnie zaskoczony wizytą policjantów, nie miał on argumentów na obronę swojej niewinności.

Podejrzany na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. 35-latek przyznał się do zarzutu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.