Kolejni grasujący włamywacze zatrzymani przez płockich policjantów

Policjanci z płockiego Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali trzech włamywaczy. Mężczyźni podejrzani są o włamanie do domku letniskowego i kradzież elektronarzędzi o wartości kilku tysięcy złotych. Znaczna część skradzionych przedmiotów już została odzyskana przez policjantów. Jeden z zatrzymanych podejrzany jest również o kradzież z włamaniem do domu i piwnicy oraz kradzież roweru z klatki schodowej.

W miniony wtorek płocczanin zgłosił policjantom, że do jego domu na osiedlu Radziwie doszło do włamania i kradzieży elektronarzędzi na kwotę kilku tysięcy złotych. Sprawą zajęli się policjanci operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy.

Funkcjonariusze szybko wpadali na trop podejrzanych zarówno o to przestępstwo, jak i inne, jakie miały miejsce w ostatnich tygodniach na terenie Płocka. 

Już kolejnego dnia funkcjonariusze zatrzymali trzech podejrzanych (22-29 lat). Śledczy na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili zatrzymanym zarzuty kradzieży z włamaniem do domku letniskowego. Ponadto 23-latek usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do domu oraz piwnicy na jednym z płockich osiedli i kradzieży roweru z klatki schodowej. Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.