Pijany kierowca bmw “zaparkował” w rowie

Mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie wsiadł za kierownicę bmw. Jazdę zakończył w przydrożnym rowie. 25-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z posterunku w Drobinie i trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

 W poniedziałek po południu policjanci z posterunku w Drobinie otrzymali zgłoszenie, że na drodze krajowej dachował pojazd. Kiedy dojechali na miejsce zauważyli „zaparkowane” w przydrożnym rowie bmw, a obok pojazdu stało dwóch mężczyzn. Obydwaj zaprzeczali, aby to oni kierowali pojazdem.

Jednym z mężczyzn był 25-latek, który okazał się być właścicielem bmw. Mundurowi skontaktowali się z naocznym świadkiem zdarzenia, który nie pozostawił złudzeń, że to właśnie 25-latek wysiadł zza kierownicy pojazdu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że podejrzewany o kierowanie bmw ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec powiatu płockiego został  zatrzymany przez dzielnicowych i trafił do policyjnego aresztu. Drugi z mężczyzn jak się okazało, przybył na pomoc nietrzeźwemu kierowcy.

Wczoraj 25-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.