Wyjątkowe wyróżnienie dla szkoły w Cieślach
Szkoła Podstawowa im. Janiny Jóźwiak w Cieślach została uhonorowana Medalem 120-lecia Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
Z okazji swojego jubileuszu 120-lecia SGH wybiła okolicznościowy medal, którym uhonorowała osoby i instytucje szczególnie wspierające uczelnię. Podczas uroczystego posiedzenia Senatu SGH, które odbyło się 17 czerwca 2026 r., w gronie wyróżnionych znalazła się również nasza szkoła. Jest dla nas szczególnym powodem do dumy, że znaleźliśmy się w tak znamienitym gronie laureatów, obok wybitnych przedstawicieli świata nauki, kultury i sportu. To wyróżnienie traktujemy jako docenienie pracy całej społeczności szkolnej – uczniów, nauczycieli, pracowników, rodziców oraz wszystkich przyjaciół naszej szkoły. Dziękujemy za zaufanie i współpracę. Ten medal jest naszym wspólnym sukcesem – mówi dyrektor placówki Maciej Łukasiewicz



foto: archiwum prywatne Szkoły Podstawowej w Cieślach
