Bayer Full na koncercie dla małego Bartosza

Na Koncert Kolęda zapraszają w niedzielę, 26 stycznia do kościoła w Nowym Duninowie – proboszcz i Rada Parafialna. Zaśpiewają Bayer Full i Zespół Folklorystyczny SMÓLNIK.

Koncert kolęd to tylko część niedzielnego spotkania. Głównym celem jest zbiórka pieniędzy na leczenie 3 – letniego Bartosza Przybyta. Chłopiec choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Bartoszek raz w miesiącu ma pobierany szpik, a trzy razy w miesiącu ma aplikowaną chemioterapię dożylną, która bardzo mocno uszkadza układ nerwowy. Powoduje to m.in. problemy z chodzeniem. Koncert ma na celu zgromadzenie środków finansowych na potrzeby i wydatki związane z leczeniem Bartoszka.

Od godz. 16.00 kolędować dla Bartoszka będzie Zespół Folklorystyczny SMÓLNIK z gm. Włocławek, natomiast ok godz. 17.00 wystąpi zespół Bayer Full. Wstęp na Koncert jest wolny. Podczas kolędowania wolontariusze będą zbierać datki do specjalnie oznakowanych puszek.

Organizatorami koncertu są – proboszcz parafii w Nowym Duninowie, ks. Rafał Gutkowski oraz Rada Parafialna. Patronat medialny infoPlockTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *