sobota, 2 grudnia 2023
PłockWojewódzki Szpital Zespolony w PłockuZdrowie

Pomocna dłoń od płockiego WOPR

Wszystkie ręce na pokład. W walce z pandemią koronawirusa liczy się wszystko. I każdy pomaga jak może – przekazując pieniądze, szyjąc maseczki, czy po prostu zostając w domu.

Szpitale potrzebują teraz wiele wsparcia w walce z wirusem. Muszą zapewnić bezpieczeństwo lekarzom, pielęgniarkom – wszystkim, którzy są na pierwszej linii frontu. Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku otrzymuje potrzebne środki z wielu miejsc. M.in. od Wojewody Mazowieckiego. Często potrzebna jest pomoc np. w przewiezieniu przekazanych środków. Tu pomocną dłoń wyciągnęli płoccy WOPRowcy.

Jak czytamy na ich profilu na FB “Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, zwrócił się do płockiego WOPR z prośbą o wsparcie logistyczne w przedsięwzięciach związanych z pandemią koronawirusa. Płocki szpital, podobnie jak inne tego typu placówki w Polsce, jest forpocztą walki z wirusem i jako taki wymaga ciągłych dostaw medykamentów i sprzętu medycznego. Jak się okazało, potrzebny był bardzo szybki transport ww. ekwipunku z siedziby Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie do szpitala w Płocku. Kolega Daniel Żołek już po raz drugi stanął na wysokości zadania i bezpiecznie dostarczył cenny ładunek do adresata. Cieszymy się, że nasza pomoc służy dobrej sprawie i oczywiście nadal będziemy pomagać wszystkim, którzy od nas tego oczekują.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *