poniedziałek, 4 grudnia 2023
Płock

Przebudowa alei Kilińskiego wkracza w kolejny etap

Za kilka dni czekają nas zmiany przy przebudowie alei Kilińskiego. Drogowcy przystępują do kolejnego etapu przebudowy tej drogi. Po Świętach będą asfaltować skrzyżowanie alei Kilińskiego z ul. Kolegialną i Wyszogrodzką obok Rogatek Warszawskich. Przez 2 dni skrzyżowanie to będzie nieprzejezdne.

Prace u zbiegu al. Kilińskiego oraz ulicy Kolegialnej, Wyszogrodzkiej i Słonecznej trwają od kilku tygodni. Drogowcy przebudowywali w tym czasie podziemną infrastrukturę i zbudowali kanalizację deszczową.

We wtorek i środę – czyli 14 i 15 kwietnia – po świętach wielkanocnych całkowicie zamkną to skrzyżowanie i zaczną jego asfaltowanie. Ułożą wszystkie warstwy nawierzchni poza ostatnią, ścieralną. Układanie tej ostatniej odbędzie się nieco później i jednocześnie na całej długości al. Kilińskiego.

Przez pierwsze dwa dni po Wielkanocy autobusy Komunikacji Miejskiej zmierzające w kierunku Podolszyc skierowane zostaną na objazd. Z ul. Kolegialnej skręcą w ul. 1 Maja, 3 Maja, a następnie pojadą al. Jachowicza, by ul. Spółdzielczą wrócić na Wyszogrodzką i dotychczasowe trasy.

W kierunku centrum autobusy KM będą jeździć bez zmian.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *