piątek, 8 grudnia 2023
Powiat Płocki

Solidarni w czasach epidemii

Solidarni w czasach epidemii – to pilotażowe przedsięwzięcie jakie organizuje Fundacja “Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej “Młodzi Razem”. Można ubiegać się o granty do 5 000 zł.

Celem przedsięwzięcia realizowanego przez program „Działaj Lokalnie” we współpracy z Nationale-Nederlanden jest wspieranie społeczności lokalnych, które w zaistniałej sytuacji epidemicznej, inicjują działania zapobiegające jej skutkom.

mówi Iwona Marczak prezes Fundacji “Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej “Młodzi Razem”


W ramach konkursu zostaną wyłonione inicjatywy najbardziej odpowiadające na potrzeby związane z obecną sytuacją. Można zdobyć grant w wysokości od 2.000 do 5.000 zł.

Wnioski należy składać do dnia 23.04.2020 roku, wyłącznie poprzez generator on-line dostępny na stronie
http://system.dzialajlokalnie.pl

Szyjesz maseczki, pomagasz personelowi szpitala, a może wspierasz osoby w kwarantannie? Jeśli chcesz kontynuować lub rozpocząć działania i potrzebujesz wsparcia możemy Ci pomóc! Każda forma wolontariatu w czasach, z którymi przyszło nam się teraz zmierzyć jest na wagę złota.

dodaje prezes Fundacji

Harmonogram działań:
Nabór wniosków trwa do 23.04.2020 r. 
24.04.2020 – 27.04.2020 r.  – posiedzenie komisji i podpisanie umów z grantobiorcami.
27.04.2020 – 31.07.2020 r.  – realizacja lokalnych inicjatyw/projektów (maksymalnie dwumiesięcznych, termin do wyboru).
27.04.2020 – 31.07.2020 r.  – zdalny monitoring prowadzonych działań.

W Konkursie mogą wziąć udział te organizacje i instytucje oraz grupy, które spełniają łącznie poniższe warunki: mają siedzibę w gminach: Brudzeń Duży, Stara Biała, Bielsk, Drobin, Radzanowo, Staroźreby, Bulkowo, Słupno, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Łąck, Nowy Duninów, Gąbin, Słubice, oraz gminach miejsko-wiejskich: Gąbin, Drobin, Wyszogród, oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *