sobota, 2 grudnia 2023
Płock

Budimex #niezwalnia i szuka pracowników

Budimex dołącza do firm, które mówią: Nie zwalniajmy! Michał Wrzosek Rzecznik Największy polski generalny wykonawca budowlany, który Prasowy zatrudnia ponad 7500 osób, jest pierwszą dużą firmą, która dołączyła do akcji #Niezwalniajmy. Inicjatorem i tel. (22) 62 36 164, organizatorem akcji jest Bussines Centre Club i Homejob, 512 478 522, portal pracy zdalnej i elastycznej.

Zgodnie z założeniami #Niezwalniajmy firma przystępująca do akcji deklaruje, że jeśli będzie konieczne w jej przypadku ograniczenie kosztów w związku z obecną sytuacją gospodarczą spowodowaną koronawirusem, w pierwszej kolejności redukowane będą inne koszty, niż koszty związane z zatrudnieniem, aby ochronić jak najwięcej etatów.

Cezary Mączka Członek Zarządu Dyr. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Budimex SA.

Dołączamy do akcji, by promować i wspierać działania mające na celu zabezpieczenie miejsc pracy. Niespodziewane zmiany na rynku pracy powodują, że z jeszcze większą dbałością podchodzimy do zabezpieczenia naszych pracowników. Budimex postrzegany jest przez kandydatów, pracowników oraz klientów jako stabilny i solidny wykonawca oraz pracodawca

– mówi Cezary Mączka – Członek Zarządu Dyr. Zarządzania Zasobami Ludzkimi Budimex SA.

W pierwszym kwartale tego roku Budimex zatrudnił ponad 100 osób. Plan tego roku, przy założeniu realizacji kontraktów budowlanych na obecnych warunkach, przewiduje zatrudnienie ponad 0,5 tysiąca osób.

Przykładamy szczególną uwagę do realizacji kontraktów, dbamy o ich wpływ na stabilność organizacji. Obecna sytuacja epidemiologiczna nie dotknęła jeszcze negatywnie naszej działalności, jednak ściśle ją monitorujemy i podejmujemy elastyczne działania odpowiadające na pojawiające się zmiany. Mamy jak dotąd szczęście – możemy pracować w pełni realizując nasze zobowiązania

mówi Cezary Mączka

W tej chwili Budimex szuka pracowników na ponad 36 stanowisk, w tym majstrów robót drogowych i torowych, inżynierów dokumentacji projektowej czy kierowników robót elektrycznych. Na stronie polecambudimex.pl każdy może polecić znajomą osobę do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *