sobota, 2 grudnia 2023
Płock

Konkurs “Wakacje w Płocku na wesoło” odwołany

Co roku wiele stowarzyszeń i organizacji otrzymywało spory zastrzyk finansowy na zorganizowanie wakacji dla dzieciaków pozostających w domu. Zajęcia, atrakcje cieszyły się dużą popularności wśród młodych płocczan. W tym roku, jak informuje Fundusz Grantowy dla Płocka, konkurs odwołano.

W komunikacie czytamy:

Szanowni Państwo,

Informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2, a tym samym w trosce o bezpieczeństwo uczestników, ich bliskich oraz wszystkich osób zaangażowanych w organizację przedsięwzięć, podjęliśmy decyzję o odwołaniu w tym roku konkursu grantowego pn. „Wakacje w Płocku na wesoło”.

Niestety, ale sytuacja spowodowana epidemią koronawirusa, w tym działania podejmowane w celu jej zapobiegania i zwalczania, uniemożliwiają przeprowadzanie i bezpieczną realizację zajęć w ramach projektu.

Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń organizowanych w naszym mieście. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do tej inicjatywy i przeprowadzić kolejną edycję konkursu „Wakacje w Płocku na wesoło”.

Już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy – szczególnie organizacje pozarządowe, uczestników oraz rodziców i opiekunów – do śledzenia informacji na naszej stronie Internetowej www.fundusz-grantowy.pl oraz naszym profilu w mediach społecznościowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *