poniedziałek, 11 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w PłockuPłock

Kradli, wpadli w ręce policji

Trzech młodych mężczyzn w rękach policji. To efekt akcji policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Zatrzymani są podejrzewani o usiłowania oraz włamania do kiosków i kradzież towarów. Wszyscy usłyszeli już zarzuty, za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpływały zgłoszenia dotyczące usiłowań oraz włamań do kiosków i kradzieży towarów . Sprawcy zrywali metalowe blachy zabezpieczające,odkręcali elementy spinające osłony witryn i dokonywali włamania. Z kiosków najczęściej kradli papierosy ale ich łupem padały również pieniądze.

Policjanci z  Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy prowadzili ustalenia, aby jak najszybciej zatrzymać sprawców tych włamań. W efekcie tych działań policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy wspólnie dokonywali włamań do kiosków i kradli towary. Dwóch z nim to mieszkańcy Płocka, w wieku 20 oraz 18 lat. Trzeci z zatrzymanych to 17 – letni mieszkaniec Gostynina.

18 – latek z Płocka usłyszał ponadto zarzut uszkodzenia szyby na stacji paliw na ul. Portowej. Młodocianym przestępcom grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *