niedziela, 3 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w PłockuPłock

Wielbiciel drogich perfum usłyszał zarzuty

Ustalenia operacyjne policjantów z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Płocku doprowadziły do zatrzymania 35 – latka, który podejrzewany jest o kradzieże perfum w drogerii. Mężczyzna czynów tych dopuścił się w okresie tzw. ,,recydywy”.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali dzisiaj rano 35 – letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kilkukrotne kradzieże perfum w miejscowej drogerii. Jak ustalili śledczy, mężczyzna ten w lutym br. trzy razy wchodził do drogerii i jak gdyby nigdy nic, wychodził ze skradzionymi perfumami. Łączna wartość skradzionych kosmetyków wynosiła blisko 4 tys. złotych. W ustaleniu i zatrzymaniu sprawcy pomogło dobre rozpoznanie operacyjne płockich policjantów.  

Materiał dowodowy, który zebrali śledczy w tej sprawie, dał podstawy do przedstawienia 35 – latkowi trzech zarzutów kradzieży. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy a  czynów tych dopuścił się w okresie tzw. ,, recydywy”. Z uwagi na to mieszkańcowi Płocka  grozi surowsza kara , nawet 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *