sobota, 2 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w PłockuPłock

Zatrzymany przez płockich policjantów 35–latek został aresztowany

Zebrany przez policjantów z Posterunku Policji w Łącku materiał dowodowy, pozwolił na przedstawienie kilku zarzutów i aresztowanie 35-latka z powiatu płockiego. Mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek po tym jak uciekał przed policyjna kontrolą. Podczas przeszukania mundurowi w jego miejscu zamieszkania zabezpieczyli kilkadziesiąt torebek z narkotykami.
Mężczyzna podejrzewany jest również o handel narkotykami.

35–latek z powiatu płockiego został zatrzymany w poniedziałkowy wieczór, kiedy po ucieczce przed policyjną kontrolą ukrył się w lesie. Na jego trop wpadł policyjny pies, który doprowadził przewodnika do miejsca ukrycia się mężczyzny. Jak się okazało 35–latek nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, a przy sobie miał marihuanę.
Jednak to nie były jedyne powody ucieczki mężczyzny. W miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli kilkadziesiąt torebek z narkotykami. Dalsze intensywne czynności i ustalenia policjantów ujawniły kolejne przestępcze działania 35–latka. Mężczyzna ten podejrzewany jest również o handel narkotykami.

Zebrany materiał dowodowy w sprawie zatrzymanego mężczyzny, pozwolił na przedstawienie mu zarzutów dotyczących posiadania i handlu narkotykami, sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym oraz niezatrzymania się do policyjnej kontroli drogowej.  

Wczoraj sąd zastosował wobec zatrzymanego 35–latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna trafił do aresztu na co najmniej trzy miesiące.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *