sobota, 2 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w PłockuPowiat Płocki

Pijany ukradł motocykl. A to nie wszystko

W minionym tygodniu grupa mężczyzn ujęła 26 – latka, który kierował kradzionym motocyklem. Przybyli na miejsce policjanci ujawnili kolejne, niezgodne z prawem działania mężczyzny. 26 –latek kierował pod wpływem alkoholu i złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. I jak by tego było mało, czynów tych dopuścił się w okresie tzw. „recydywy”.

W piątek (22.05) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie otrzymali zgłoszenie o ujęciu przez grupę mężczyzn, kierującego motocyklem. Jak się okazało na miejscu interwencji motocykl, którym kierował  26 – latek został skradziony kilkanaście godzin wcześniej na terenie gminy Gąbin. Ponadto badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało  ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach wyszło na jaw, że 26 – latek posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Po wytrzeźwieniu, podejrzewany o kradzież suzuki 26 – latek z powiatu płockiego usłyszał zarzuty, a czynów tych dopuścił się w okresie tzw. „recydywy”. Wczoraj prokuratura na wniosek policjantów z Komisariatu Policji w Gąbinie, zastosowała wobec mężczyzny dozór policyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *