sobota, 2 grudnia 2023
KulturaORLEN S.A.Płock

Co z największą imprezą PKN ORLEN w Płocku?

Co roku bawiły się tu tysiące osób. Atrakcji nie brakowało, a każdy znalazł coś dla siebie. W tym roku, podobnie jak wiele innych imprez, Dni Chemika nie odbędą się w stylu do jakiego Koncern nas przyzwyczaił.

Koncerty, konkursy, olimpiada sportowa, miasteczko zdrowia. Co roku z takich atrakcji korzystało kilkadziesiąt tysięcy osób – z Płocka, powiatu, a nawet odległych miejscowości. PKN ORLEN z myślą o płocczanach przygotowywał wiele atrakcji. W tym roku tak nie będzie w związku z pandemią koronawirusa.

Złagodzenie obostrzeń w postaci wprowadzenia możliwości odbywania się imprez do 150 osób to przyzwolenie dla organizacji małych uroczystości. W dalszym ciągu nie jest możliwa organizacja imprez masowych. A taką właśnie imprezą jest „Dzień Chemika” w którym w zawodach sportowych dla amatorów (ORLEN Olimpiada), piknikach czy koncertach uczestniczy średnio ok 20 – 30 tys. osób.

czytamy w komunikacie biura prasowego PKN ORLEN

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników PKN ORLEN oraz mieszkańców Płocka i okolic, także z uwagi na stan epidemii i wprowadzone obostrzenia PKN ORLEN zdecydował o odstąpieniu w 2020 roku od organizacji „Dnia Chemika” w tradycyjnej formie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *