niedziela, 3 grudnia 2023
ORLEN S.A.

ORLEN otwiera sezon dla motorowodniaków i żeglarzy

PKN ORLEN uruchomił stacje nawodne na Mazurach (Sztynort, Węgorzewo, Piękna Góra, Mikołajki), nad morzem (Puck) oraz nad Zalewem Zegrzyńskim (Nieporęt). Stacje wodne poza produktami paliwowymi takimi jak olej napędowy i benzyna bezołowiowa 95, oferują także artykuły spożywcze, przemysłowe oraz prasę. Dostępne są płatności za pomocą kart płatniczych oraz aplikacji mobilnej ORLEN Pay, a za wszystkie zakupy klienci mogą otrzymać punkty VITAY.

PKN ORLEN

Stacja w Giżycku z przyczyn technicznych nie będzie czynna w 2020 roku. Jej funkcję przejmie obiekt w Pięknej Górze, który zlokalizowany jest zaledwie ok. 4 km dalej (kanałem Giżyckim i następnie jeziorem Kisajno).

PKN ORLEN

Stacje paliw ORLEN na wodzie eliminują uciążliwe dla motorowodniaków i żeglarzy uzupełnianie paliwa za pomocą kanistrów. Podczas tankowania cała załoga łodzi musi zejść na ląd, a dystrybutor obsługuje pracownik ORLENU. Stacje wodne zostały zaprojektowane i wybudowane z troską o ochronę dla środowiska naturalnego i są całkowicie bezpieczne dla gruntów i wód.

PKN ORLEN

Stacje ORLEN znajdziecie:

– Piękna Góra, Przystań SAILOR, stacja czynna w godz. 09:00 – 21:00
– Sztynort, T.I.G.A. Marina, stacja czynna w godz. 09:00 – 21:00

– Węgorzewo, Ośrodek ZHP „Mamry”, stacja czynna w godz. 09:00 – 21:00

– Mikołajki, Wioska Żeglarska, stacja czynna w godz. 09:00 – 21:00

– Nieporęt, Wojska Polskiego,  stacja czynna w godz. 08:00 – 19:00

– Puck, Lipowa, stacja czynna w godz. 08:00 – 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *