poniedziałek, 4 grudnia 2023
Komenda Miejska Policji w PłockuPłock

Jest praca w policji. Wznowiono przyjęcia

Komendant Główny Policji wznowił prowadzenie postępowania kwalifikacyjnego w stosunku do kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Policji.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji mogą już składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego w jednostkach miejskich/powiatowych Policji woj. mazowieckiego lub Komendzie Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu. W związku z utrzymującym się stanem epidemii, kandydaci do służby w trakcie pobytu w jednostce Policji winni stosować maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji mogą składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 8.00 – 10.00 oraz w każdą środę w godz. 15.00 – 17.00 (tel. 47 705 12 49).

Planowane przyjęcia do służby w Policji w 2020 roku: 

  • 13 lipca
  • 16 września
  • 5 listopada
  • 30 grudnia

w następujących jednostkach:

Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Płocku

Samodzielny Pododdział Prewencji Policji w Radomiu

Komendach Miejskich Policji w:

Ostrołęce, Płocku, Radomiu, Siedlcach

Komendach Powiatowych Policji w:

BiałobrzegachCiechanowie, Garwolinie, Gostyninie, Grójcu, Kozienicach, Lipsku, Łosicach, Makowie Mazowieckim, Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płońsku, Przasnyszu, Przysusze, Pułtusku, Sierpcu, Sochaczewie, Sokołowie Podlaskim, Szydłowcu, Węgrowie, Wyszkowie, Zwoleniu, Żurominie, Żyrardowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *