Słowa mają wielką moc – kolejne spotkanie z nauką

Mazowiecka Uczelnia Publiczna w Płocku zaprasza na kolejne z cyklu “Płockie spotkania z nauką”. Tym razem tematem będzie kultura języka.

Podczas wykładu inaugurującego cykl dr Beata Płaczkiewicz powiedziała, jak skutecznie zarządzać swoimi emocjami. Teraz czas poszerzyć swoją wiedzę o komunikacji werbalnej. Najbliższe spotkanie poprowadzi dr Agnieszka Grażul-Luft, polonistka i specjalistka w zakresie public relations. Nie będzie to wykład typowo akademicki, słuchacze otrzymają praktyczną wiedzę, którą będą mogli skutecznie wykorzystać w relacjach ze współpracownikami i członkami otoczenia. 

Wykład odbędzie się w auli Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku przy ul. Gałczyńskiego 28. Żeby wziąć w nim udział nie trzeba się wcześniej zapisywać. Zajęcia są bezpłatne. Dodatkowo wydarzenie będzie transmitowane na żywo w uczelnianym kanale YouTube.  Wystarczy kliknąć https://youtu.be/G4cQuJwOZac

Słowa mają wielką moc – o kulturze języka i tworzeniu opowieści, 24 lutego, godzina 16.00.

Czy kiedykolwiek udało Ci się przeżyć dzień bez kontaktu z językiem? Dzień, w którym niczego nie powiedziałeś, nie przeczytałeś, nie usłyszałeś? Właściwie musiałbyś też nie myśleć, ponieważ myślenie jest ściśle powiązane z językiem. Niemożliwe (chyba że byłeś w śpiączce). Nie uświadamiamy sobie, jak istotną rolę odgrywa on w życiu i jak ważnym jest narzędziem. Dlatego warto nauczyć się posługiwać językiem skutecznie i bezpiecznie. Od tego też zależy sukces zawodowy i w relacjach.

zaprasza dr Agnieszka Grażul-Luft

Projekt „Płockie spotkania z nauką” jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *