piątek, 29 września 2023
Płock

Cały czas trwają poszukiwania 42-latka

Trwają poszukiwania 42-letniego Radosława Kolasińskiego. To ojciec najmłodszego chłopca, którego zwłoki w środę zostały odnalezione wraz z ciałami 12-latka i 17-latka. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami. W sprawie wszczęto śledztwo.

W środę po południu samochód, którym poruszał się poszukiwany Radosław Kolasiński odnaleziono w Wykowie, w rejonie Wisły. Do poszukiwań zaangażowano policyjny helikopter oraz psy tropiące.

Policjanci prowadzoną intensywne poszukiwania 42-letniego Radosława Kolasińskiego.

Poszukiwany mężczyzna najprawdopodobniej ubrany był w ciemną kurtkę z napisem odblaskowym HI-TEC umieszczonym na piersi, ramieniu oraz plecach, miał szalik typu komin w kolorze zielono – niebieskim i czapkę oraz niebieskie buty sportowe

– mówi podkom. Marta Lewandowska oficer prasowy KMP w Płocku
poszukiwany Radosław Kolasiński

Mężczyzna poszukiwany jest w sprawie zabójstwa trójki chłopców, których ciała zostały w środę znalezione w jednym z domów na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. Mężczyzna pod nieobecność matki zajmował się chłopcami, najmłodszy był jego synem. Do poszukiwań zaangażowany został policyjny helikopter oraz psy tropiące. Cały czas kilkudziesięciu policjantów prowadzi intensywne poszukiwania za 42-latkiem

– dodaje podkom. Lewandowska.

Poszukiwany ma specyficzny styl poruszania się – stopy do zewnątrz, chód szybki – zwraca uwagę policja. Prosi jednocześnie o przekazywanie wszelkich informacji na temat miejsca przebywania poszukiwanego bądź innych istotnych informacji, które mogą doprowadzić do jego odnalezienia pod nr alarmowym 112, ewentualnie pod numerami telefonów: 47 705 16 00 lub 47 705 16 01.

Zwłoki trzech chłopców w wieku 8,12 i 17 lat odnaleźli w środę przed południem w domu przy ul. Wyszogrodzkiej strażacy. Otrzymali oni zgłoszenie o braku kontaktu z nastolatkiem od jego koleżanki. Na miejscu nie było osób dorosłych. Strażacy wezwali policję. Funkcjonariusze wraz z prokuratorami pracowali na miejscu przez wiele godzin. Jeszcze w środę rozpoczęto poszukiwania mężczyzny, którego dane policja i prokuratura ujawniła w czwartek.

One thought on “Cały czas trwają poszukiwania 42-latka

  • Gdyby chodził bez maseczki to już by go w jakiejs żabce czy galerii dorwali

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *