Powiat Płocki

Odzyskali samochód, otrzymali podziękownia

Mieszkaniec powiatu płockiego, którego skradziony pojazd został odzyskany przez płockich policjantów, osobiście na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Płocku insp. Mariusza Kryszkowskiego złożył podziękowania dla funkcjonariuszy. Mężczyzna nie szczędził słów uznania dla ogromu pracy i skuteczności policjantów w sprawie odzyskania pojazdu.

KMP w Płocku

Przypomnijmy. Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy w minionym tygodniu na terenie powiatu ciechanowskiego przeprowadzili skuteczną akcję, dzięki której zlikwidowali “dziuplę” samochodową. To była kolejna już akcja policjantów uderzająca w przestępczość samochodową. W jej wyniku policjanci odzyskali dwa samochody marki Iveco, które skradzione zostały z terenu powiatu płockiego.

Wczoraj właściciel jednego z odzyskanych pojazdów, osobiście na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Płocku insp. Mariusza Kryszkowskiego złożył podziękowania dla policjantów z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu oraz funkcjonariuszy z posterunku w Wyszogrodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *