Powiat Płocki

Nie płacił alimentów, schował się na strychu

Policjanci zatrzymali kolejne osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Wśród nich był 41-latek, który za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego trafił na najbliższe półtora roku do więziennej celi. Mężczyzna zatrzymany został przez dzielnicowego z posterunku w Starej Białej. Ukrywał się na strychu swojego domu.

Płoccy policjanci każdego tygodnia zatrzymują osoby, które ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Tylko w przeciągu minionej doby mundurowi zatrzymali trzech poszukiwanych.

Jako pierwszy w ręce policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego płockiej komendy wpadł 41-latek. Płocczanin poszukiwany był w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności m.in. za przestępstwa posługiwania się cudzym dokumentem tożsamości.

Kolejny poszukiwany zatrzymany został przez dzielnicowego z posterunku w Starej Białej. Mieszkaniec gminy Stara Biała wiedział, że jest poszukiwany i na widok policyjnego radiowozu ukrył się na strychu swojego domu. Na nic jednak zdał się jego plan, 41-latek został zatrzymany. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego trafił na najbliższe półtora roku do aresztu śledczego. 

Trzecim z zatrzymanych był 54 – latek. Płocczanin nie uiścił grzywy, którą sąd zarządził wobec niego za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Poszukiwany spędzi kilka najbliższych miesięcy za murami więzienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *