W Płocku noc walki o błogosławieństwo dla Polski

Jutro kościół przeżywał będzie Niedzielę Miłosierdzia, a już dziś w Płocku Noc walki duchowej o błogosławieństwo dla Polski.

Do wspólnej modlitwy od godziny 20.00 dziś (23 kwietnia) do 4:00 w Święto Miłosierdzia 24 kwietnia zapraszają siostry ze Zgromadzenia Matki Bożej Miłosierdzia.

Będziemy mieli wyjątkową szansę na modlitwę w wigilię Święta Miłosierdzia Bożego w miejscu objawienia Jezusa Miłosiernego Siostrze Faustynie, gdzie obecnie Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia buduje Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Płocku. Nasza Ojczyzna staje przed ogromnymi wyzwaniami i zagrożeniami. Wykorzystajmy ten czas na modlitwę, porzucając podziały i uprzedzenia, wspólnie błagając Boga o błogosławieństwo dla Polski. 

czytamy w zaproszeniu

Warto wziąć ze sobą karimaty oraz coś do picia i jedzenia. Parking na terenie miasta, przy ulicach wokół Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. 

Jutro natomiast, 24 kwietnia przypada Niedziela Miłosierdzia.

“Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia” /Dz. 299/ – mówił Pan Jezus do Siostry Faustyny w jednym z objawień. Święto to co roku w Sanktuarium Bożym w Płocku gromadzi rzesze wiernych.

Msze św. w płockim Sanktuarium o 8.00, 10.00, 12.00 – przewodniczył będzie Bp Piotr Libera oraz o godzinie 17.00. O godzinie 15.00 Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia.

Hasłem tegorocznego Święta są słowa „Miłosierdzie nadzieją dla świata”, nawiązujące do trwających przygotowań do dwudziestolecia zawierzenia świata Bożemu Miłosierdziu, które będziemy przeżywać już w sierpniu tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *