PłockSport

Jako pierwszy dołączy Michał Mokrzycki

Nowym zawodnikiem naszej drużyny zostanie Michał Mokrzycki, któremu po sezonie 2021/2022 wygasa umowa z drugoligowym Ruchem Chorzów.

Wisła Płock

Urodzony 29 grudnia 1997 roku w Rzeszowie Mokrzycki od 3,5 sezonu reprezentuje barwy Ruchu Chorzów, w którym do tej pory zanotował 88 występów i 23 bramki. Tylko w bieżących rozgrywkach jego bilans na szczeblu eWinner II ligi to 31 meczów, 8 goli i 3 asysty. Wcześniej w piłce seniorskiej, nasz najnowszy nabytek, grał również dla Wisły Sandomierz pod wodzą trenera Dariusza Pietrasiaka oraz Stali Stalowa Wola. Na swoim koncie ma także 2 spotkania w pierwszej drużynie Korony Kielce w sezonie 2016/2017, w tym debiut w ekstraklasie przeciwko Bruk-Bet Termalice Nieciecza. 

Zdecydowałem się na przyjście do Wisły, ponieważ jest to klub grający w ekstraklasie i uważam, że będzie to bardzo dobry ruch w mojej przygodzie z piłką. Na pewno chciałbym rozegrać jak najwięcej minut i sprawić kibicom radość 

– powiedział Michał Mokrzycki, po podpisaniu kontraktu z Nafciarzami.

24-letni defensywny pomocnik szeregi Wisły Płock zasili na zasadzie wolnego transferu. Z klubem podpisał 2-letni kontrakt, obowiązujący do 30 czerwca 2024 z opcją przedłużenia o rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *