niedziela, 3 marca 2024
PłockSport

Wisła Płock wyjechała do Gniewina 

Piłkarze nożni Wisły Płock wyjechali na letni obóz przygotowawczy do Gniewina. W kadrze znalazło się łącznie trzydziestu czterech zawodników.

Wisła Płock

Wśród Nafciarzy na obozie przygotowawczym jest również dwóch zawodników testowanych. 24-letni słowacki boczny pomocnik Milan Kvocera oraz 20-letni napastnik z Czarnogóry Aleksa Maras w najbliższym czasie będą trenować z drużyną Wisły. Decyzja w sprawie przyszłości obu piłkarzy zapadnie po zakończeniu zgrupowania.

W kadrze na letni obóz zabrakło Damiana Węglarza oraz Marcela Błachewicza – w ich sprawie toczone są aktualnie rozmowy w kwestii ewentualnych wypożyczeń.

Nafciarze w Gniewinie będą trenować do 29 czerwca. W tym czasie rozegrają również trzy gry kontrolne. Pierwsza odbędzie się już w najbliższą środę, a naszym przeciwnikiem będzie Chojniczanka Chojnice. Trzy dni później nafciarze zagrają z Lechią Gdańsk, a 28 czerwca jeszcze z Arką Gdynia.

Po zakończeniu obozu podopiecznych trenera Pavola Staňo będą czekały jeszcze gry kontrolne z Rakowem Częstochowa oraz Koroną Kielce. Sezon Wisła zainauguruje 17 lipca meczem u siebie z Lechią Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *