poniedziałek, 15 kwietnia 2024
ORLEN S.A.Powiat PłockiSport

Na weekend zaprasza Stado Ogierów w Łącku. Odbędą się zawody w skokach przez przeszkody

W najbliższy weekend w Łącku odbędą się Ogólnopolskie i Regionalne zawody w skokach przez przeszkody. Głównym sponsorem PKN ORLEN.

Na zawody zaprasza zarząd Klubu Jeździeckiego Łąck przy Stadzie Ogierów w Łącku oraz PKN ORLEN. W dniach 1-3 lipca odbędą się Zawody Ogólnopolskie i Regionalne w skokach przez przeszkody w Stadzie Ogierów w Łącku.

Zawody umożliwią jeźdźcom sprawdzenie swoich umiejętności oraz stopnia wytrenowania konia w skokach przez przeszkody. Tegoroczna impreza w Łącku zgromadzi zarówno profesjonalnych jak i amatorskich zawodników. Podczas zawodów rozegrane zostaną konkursy dedykowane początkującym i najmniej doświadczonym zawodnikom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem.

Odpowiadając na oczekiwania trenerów i zawodników w tym roku rozegrane zostaną także konkursy dla koni 4-, 5- i 6-letnich. A w konkursach na styl konia ocenie podlegać będzie poziom ujeżdżenia skokowego konia połączony z oceną stylu skoku.

Klub Jeździecki Łąck przygotował szereg dodatkowych atrakcji dla uczestników zawodów m.in. gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki bryczką czy przejażdżki na kucyku. Sponsorem głównym zawodów jest PKN ORLEN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *