PłockSport

W czwartek prezentacja Wisły Płock

Wielkimi krokami zbliża się początek nowego sezonu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Przypominamy, że już w niedzielę 17 lipca o godzinie 15:00 podejmiemy na własnym stadionie ekipę Lechii Gdańsk. Zanim nastąpi ten wyczekiwany przez nas wszystkich moment, Wisła zaprasza kibiców na prezentację drużyny. Nie zabraknie na niej nowych strojów, w których Nafciarze występować będą w sezonie 2022/2023.

Wisła Płock

W czwartek 14 lipca zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Wisełki na przedsezonową prezentację zespołu Nafciarzy. Będzie to niepowtarzalna możliwość, by osobiście powitać wszystkich piłkarzy, którzy w nadchodzącym sezonie będą reprezentować nasz klub w walce o jak najwyższe lokaty w ligowej tabeli. Oprócz przedstawienia reprezentantów poszczególnych formacji, wszyscy zebrani kibice będą mieli okazję sprawdzić najnowsze stroje meczowe, co więcej, równocześnie uruchomiona zostanie również sprzedaż kompletów meczowych w naszym punkcie sprzedażowym przy bramach stadionu (ilość koszulek ograniczona).

zaprasza płocki klub

Prezentacja drużyny odbędzie się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego na trybunie wschodniej. Wstęp wolny.

W programie, oprócz przedstawienia piłkarzy, członków sztabu szkoleniowego oraz nowych strojów, będą także niespodzianki “kadrowe”, family photo drużyny z kibicami, asysta niezawodnego Nafciarza, najnowsze plakaty drużyny czy możliwość porozmawiania, zrobienia sobie zdjęcia, bądź wzięcia autografu od wszystkich członków drużyny. Co więcej, po zakończeniu oficjalnej prezentacji każdy z kibiców będzie miał możliwość obejrzenia jednego z ostatnich treningów na głównej płycie boiska przed startem sezonu. 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zabrania ze sobą klubowych, niebiesko-biało-niebieskich barw. Do zobaczenia!

dodają

UWAGA! Podczas prezentacji bardzo prosimy o zajmowanie miejsc na sektorach udostępnionych dla kibiców – C1, C2, C3, C4, C5 oraz C6. Sugerujemy jednak skupienie się na środkowych sektorach, co zdecydowanie ułatwi wykonanie wspólnego zdjęcia drużyny z kibicami. Wejście na murawę oraz poruszanie się po strefach wyłączonych jest surowo zabronione.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *