poniedziałek, 26 lutego 2024
Płock

Za kradzież grozi mu do 10 lat więzienia

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy zatrzymali 22-latka, u którego w wynajmowanym pokoju znaleźli elektronarzędzia, pochodzące z kradzieży z włamaniem. Podejrzanemu grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku września do płockiej komendy wpłynęło  zgłoszenie, dotyczące kradzieży elektronarzędzi, z jednej z działek rekreacyjnych, na terenie miasta, wartych łącznie 3600 zł.

Sprawą kradzieży z włamaniem zajęli się policjanci operacyjni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Funkcjonariusze krok po kroku ustalili jednego ze sprawców oraz miejsce, gdzie może przebywać. W niedzielne popołudnie, na terenie gminy Stara Biała funkcjonariusze zatrzymali 22-latka, który w wynajętym pokoju posiadał elektronarzędzia, pochodzące z kradzieży z włamaniem. Skradziony sprzęt został odzyskany i przekazany właścicielowi.
Wczoraj zatrzymany 22-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, za który grozi mu do 10 lat więzienia. Policjanci prowadzą dalsze czynności celem ustalenia i zatrzymania pozostałych współsprawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *