Płock

W gminach powiatu płockiego można zapisać się na węgiel. W których?

Mieszkańcy kolejnych gmin z terenu powiatu płockiego mogą zapisywać się na węgiel w gminach. Tak jest m.in. w Staroźrebach czy Bulkowie. Ale nie tylko.

Na terenie powiatu płockiego w kilku gminach mieszkańcy mogą składać deklaracje zakupu węgla na preferencyjnych warunkach.

Komunikaty zaczynają się podobnie: „…w nawiązaniu do otrzymanego pisma Wojewody Mazowieckiego zwracam się do Państwa z prośbą o zgłoszenie zapotrzebowania na węgiel (miał, groszek/eko-groszek, orzech) na najbliższy sezon grzewczy. Deklarujemy przystąpienie do zakupu węgla na preferencyjnych warunkach jakie określa procedowana w Parlamencie ustawa o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe…”

Zapotrzebowanie na węgiel proszę o przekazanie do Urzędu Gminy Bulkowo do pokoju nr 3, telefonicznie 24 265 20 13 wew. 20 lub 24 265 20 13 wew. 26 lub na e-mail zapotrzebowanie.wegiel@bulkowo.pl (co ułatwi Państwu przesyłanie zgłoszeń również w sobotę i niedzielę).

W Urzędzie Gminy w Małej Wsi osobiście w budynku przy ul. Płońskiej 4, telefonicznie pod nr 242697798 lub e-mailem na adres: wegiel@malawies.pl

W gminie Słupno informacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla (z podaniem adresu gospodarstwa domowego) można zgłaszać osobiście (sekretariat) w Centrum Usług Społecznych w Słupnie, ul. Warszawska 26a lub telefonicznie pod nr (24) 261 91 78

Informacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla kamiennego (z podaniem adresu gospodarstwa domowego oraz nr tel.) można zgłaszać w Urzędzie Gminy w Staroźrebach osobiście pok. nr. 5, telefonicznie pod nr 24 266 30 86 oraz e-mailem na adres: wegiel@starozreby.pl.

W Urzędzie Gminy i Miasta Wyszogród osobiście pok. nr 3 ( parter ), telefonicznie pod nr 24 267 26 20 oraz e-mailem na adres: sekretariat@wyszogrod.pl

Chęć zakupu węgla można zgłaszać również w Urzędzie Miasta i Gminy w Drobinie osobiście, pod nr tel. (24) 2601441 wew.9 lub e-mailem na adres: wegiel@drobin.pl. Do 25 października do godz. 15.00

Deklarację zakupu węgla mogą Państwo zgłaszać:

Deklaracje wstępne o zakupie węgla przyjmowane są także w Urzędzie Gminy w Nowym Duninowie. Można je składać osobiście w budynku urzędu przy ul. Osiedlowej 1 pokój nr 15, e-mailem na adres: ug@nowyduninow.info.pl w dni pracy urzędu pod nr telefonu 242610236 w 108 lub 501 579 142.

Wstępne zapisy na węgiel uruchomiono również w gminie Bodzanów. Zainteresowane osoby mogą zgłaszać chęć zakupu osobiście w Urzędzie Gminy Bodzanów z/s w Chodkowie ul. Bankowa 7 pok. 22, telefonicznie pod numerem 24 260 70 06 wew. 141 lub meilowo wegiel@bodzanow.pl

W zgłoszeniu na e-mail, jak informują w gminach należy wpisać imię nazwisko zgłaszającego, adres, numer telefonu, czy jest zgłoszenie do CEEB, rodzaj zapotrzebowania na węgiel: miał, groszek/eko-groszek, orzech.

Po wejściu w życie „Ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe” – mieszkańcy zostaną poinformowani o dalszych działaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *