1 listopada – Msze św. na cmentarzach Płocka i powiatu płockiego

1 listopada, w uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzach odbywają się Msze św. Podajemy godziny nabożeństw na cmentarzach na terenie Płocka i powiatu płockiego.

Bądkowo Kościelne – 12.00,
Biała k. Płocka – 11.30 (procesja z Koronką do Bożego Miłosierdzia, następnie Msza św.),
Bielsk – 12.00,
Blichowo – 12.00,
Bodzanów – 12.00,
Brwilno – 11.00 (na cmentarzu parafialnym w Brwilnie), 14.00 (na cmentarzu w Maszewie),
Bulkowo – 13.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Ciachcin – 11.00 (Różaniec i Msza św.),
Czermno – 12.00 (Różaniec, procesja na cmentarz i Msza św.),
Dobrzyków – 11.00,
Drobin – 12.00,
Duninów – 12.00,
Gąbin – 12.00 (procesja z kościoła na cmentarz wyruszy o 11.15),
Góra – 11.30,
Łęg – 11.00 – początek żałobnej procesji z kościoła na cmentarz, modlitwa za zmarłych, ok. 12 – Msza św.,
Łętowo – 11.30 (Msza św. w kościele, następnie procesja na cmentarz),
Mała Wieś – 10.00,
Maszewo – 14.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Miszewko Strzałkowskie – 11.00,
Miszewo Murowane – 11.30 (procesja, Różaniec i Msza św.),
Orszymowo – 11.30,
Pilichowo – 10.00,
Płock – cmentarz zabytkowy przy ul. Kobylińskiego – 10.00 (Mszy św. przewodniczy biskup pomocniczy diecezji płockiej Mirosław Milewski);
cmentarz katolicki przy ul. Kobylińskiego – 8.30, 10.00, 11.00, 12.00 i 17.00;
cmentarz komunalny – 9.00 i 11.00;
cmentarz przy ul. Norbertańskiej – 11.00;
cmentarz parafialny na Gościńcu (parafia pw. św. Wojciecha) – 11.00;
cmentarz parafialny w Ciechomicach – 10.00, 1 i 2 listopada o 15.30 – Różaniec na cmentarzu;
cmentarz parafialny na Radziwiu – 12.00;
cmentarz parafialny w Imielnicy – 12.00;
cmentarz parafialny w Trzepowie – 11.00, 2 listopada, po Mszy św. w kościele o godz. 17 Różaniec na cmentarzu,
Proboszczewice – 11.30,
Radzanowo k. Płocka – 12.00,
Rębowo – 11.00,
Rogotwórsk – 12.00 (Msza św. w kościele, następnie procesja na cmentarz),
Rokicie – 11.00,
Siecień – 11.00 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Słupno – 11.30,
Sobowo – 11.30,
Soczewka – 11.30 (Różaniec, następnie Msza św.),
Staroźreby – 12.00,
Szczawin Kościelny – 11.00,
Święcieniec – 11.30 (Msza św. w kościele i procesja na cmentarz),
Wyszogród – 12.00,
Zagroba – 11.30,
Zakrzewo – 10.00 i 12.00 (po Sumie procesja na cmentarz),

Przypomnijmy, że w dniach 1 – 9 listopada można uzyskać odpust zupełny i ofiarować go za zmarłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *