Powiat Płocki

Diamentowe i Złote Gody w gminie Bulkowo

„Diamentowe i Złote Gody” to wyjątkowe wydarzenie, które jest symbolem wzajemnej wierności i miłości rodzinnej, dowodem wzajemnego zrozumienia istoty związku małżeńskiego. Każdy Jubileusz jest okazją do świętowania, ale na szczególną uwagę zasługują tak wspaniałe rocznice jak 60-cio, czy 50-cio lecie pożycia małżeńskiego. Właśnie taka piękna uroczystość miała miejsce 19 października 2022 roku w Gminie Bulkowo, gdzie swoje święto obchodziło 11 par.

Diamentowe Gody obchodzili Państwo:

1. Teresa i Tadeusz Padzik

Złote Gody obchodzili Państwo:

1. Barbara i Tadeusz Chmielewscy

2. Danuta i Roman Domańscy

3. Elżbieta i Zenon Goleniewscy

4. Anna i Jan Klepczarek

5. Hanna i Stanisław Kraśniewscy

6. Anna i Jan Pawlak

7. Kazimiera i Bogusław Piechna

8. Teresa i Józef Radomscy

9. Waleria i Józef Ryzińscy

10. Jadwiga i Jerzy Sielczak

W tej wyjątkowej uroczystości uczestniczyli również Wójt Gminy Bulkowo Gabriel Graczyk oraz Przewodniczący Rady Gminy Bulkowo Andrzej Krokowski, którzy skierowali pod adresem Jubilatów serdeczne gratulacje oraz słowa uznania i podziękowania za długoletnie pożycie małżeńskie, będące przykładem dla młodych pokoleń, życząc kolejnych pięknych wspólnych lat w zdrowiu i otoczeniu najbliższych.

Po okolicznościowym wystąpieniu Kierownika USC Roberta Wiśniewskiego, który podkreślił, że szczęśliwe małżeństwo jest wspólną zasługą obydwojga małżonków Jubilaci złożyli tradycyjne ślubowanie dziękując sobie za te wspólne lata, które upłynęły w szczęściu i radości oraz za wsparcie w chwilach trudnych, aby móc razem pokonywać życiowe przeszkody.

W dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny Wójt Gminy Bulkowo udekorował pary obchodzące Złote Gody medalami przyznanymi przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Wszystkie pary otrzymały pamiątkowe księgi oraz kwiaty.

Diamentowym i Złotym Jubilatom życzymy dalszych szczęśliwych lat spędzonych w zdrowiu, szczęściu i spokoju.

Urząd Gminy Bulkowo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *