Święto Niepodległości z Płocką Orkiestrą Symfoniczną

Tradycyjnie 11 listopada o godzinie 19 Płocka Orkiestra Symfoniczna zaprasza do sali koncertowej. Podczas tegorocznych obchodów Narodowego Święta Niepodległości na podium dyrygenckim stanie Tomasz Szymuś, kompozytor, aranżer i pedagog, znany m.in. z prowadzenia orkiestr festiwalowych, „Tańca z gwiazdami” oraz własnego, cenionego zespołu.

Na scenie wraz z Płocką Orkiestrą Symfoniczną zagości także sopranistka, Milena Lange. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu wybitnej śpiewaczki Anny Radziejewskiej. Artystka o szerokim kręgu zainteresowań muzycznych. Laureatka wielu konkursów wokalnych dla młodych wykonawców. Uczestniczka licznych kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych mistrzów śpiewu operowego. Z powodzeniem koncertuje na scenach filharmonicznych i teatralnych (Francja, Włochy, Norwegia Chorwacja, Litwa, Czechy). Często gości na scenach takich sal koncertowych takich jak: Filharmonia Narodowa w Warszawie, Centrum Kongresowe ICE Kraków, Zamek Królewski w Warszawie, Filharmonia Bałtycka w Gdańsku czy Sala Ziemi w Poznaniu. Założycielka i menadżerka orkiestry symfonicznej Warsaw Impressione Orchestra, a także dyrektorem Impresariatu Artystycznego MS Promotion, który promuje zarówno gwiazdy muzyki klasycznej jak i młode talenty w Polsce i za granicą.

W programie najpopularniejsze, nieśmiertelne szlagiery oraz współczesne przeboje inspirowane polską stolicą, m.in.: „Małe Mieszkanko Na Mariensztacie”, „Piosenka o Mojej Warszawie”, „Jak Przygoda To Tylko w Warszawie”, „Fredzio”, „Sen o Warszawie”.

Bilety w cenie 40 zł do nabycia w kasie biletowej POS oraz w serwisie Bilety24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *