PłockWojewódzki Szpital Zespolony w Płocku

Szpital na Winiarach z certyfikatem akredytacyjnym

Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku ponownie otrzymał certyfikat akredytacyjny w zakresie spełnienia standardów dla leczenia szpitalnego. Certyfikat, na podstawie rekomendacji Rady Akredytacyjnej, wydał Minister Zdrowia.

Przeglądy akredytacyjne przeprowadzane przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia odbywają się na wniosek podmiotów prowadzących działalność leczniczą, które chcą być sprawdzone czy pracują zgodnie ze standardami określonymi dla danego typu usług medycznych. To taka „zewnętrzna” ocena jakości oferowanych świadczeń. W szpitalu na Winiarach przegląd odbył się w dniach 21-23 września 2022 r. Wizytatorzy, podzieleni na kilka zespołów, odwiedzili i sprawdzili cały szpital tak pod kątem standardów opieki nad pacjentem, jak i prowadzenia dokumentacji. 

Pozytywna ocena i co za tym idzie akredytacja, to dla nas ogromne wyróżnienie. To potwierdzenie naszych kompetencji, jakości usług przez nas oferowanych, ale również ogromnego zaangażowania pracowników szpitala, za które bardzo wszystkim dziękuję.

– mówi Stanisław Kwiatkowski, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku.


Certyfikat jest ważny do listopada 2025 r.

2 thoughts on “Szpital na Winiarach z certyfikatem akredytacyjnym

  • To jest po prostu zwykłe pozwolenie na leczenie.

    Jeżeli ktoś ma prawo jazdy, nie oznacza z automatu, że jest dobrym kierowcą.

    Odpowiedz
  • Leczenie szpitalne na Winiaracha heheheheheheeh…. zaraz się okaże że SOR otrzymał nagrodę…. tak to jest jak partia zarządza… rączka rączkę myje, a pacjenci tracą zdrowie…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *